Uw syndicus aan zee !

059 70 20 63 - syndicus@vastgoednaessens.be

Klanten van Vastgoed Naessens hebben via deze website toegang tot de gegevens van hun gebouw(en). Als klant kan u zich aanmelden met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Heeft u nog geen gebruikersnaam, dan kan u deze hier aanvragen.

Aanmelden

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 

Paswoord vergeten ? user

Vul je e-mailadres in en we sturen je een mail met de gegevens om uw paswoord te herstellen.

 

E-mail

Beheer gebouwen
Syndicus
Naessens David
Zaakvoerder
Technische en juridische dossiers
0475 289 255
david.naessens@vastgoednaessens.be
syndicus@vastgoednaessens.be
Adam Wim
Afdelingshoofd en verantwoordelijke boekhouding
wim.adam@vastgoednaessens.be
Kenneth Eyland
Verantwoordelijke boekhouding
kenneth@vastgoednaessens.be
Bianca Vanden Bussche
Medewerkster boekhouding
Beheer gebouwen
Dossierbeheerders
Luigi Maes
Dossierbeheerder
luigi@vastgoednaessens.be
Nancy Sanders
Dossierbeheerder
nancy@vastgoednaessens.be
Jonathan Quintens
Dossierbeheerder
jonathan@vastgoednaessens.be
Florence De Smedt
Dossierbeheerder
florence@vastgoednaessens.be
kantoor
kantoor
kantoor
kantoor

Vastgoed Naessens is erkend bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV - Luxemburgstraat 16B, 1000 Brussel) onder het nummer BIV 500261. Alle activiteiten zijn onderworpen aan de deontologische bepalingen uitgevaardigd door het BIV

BIV